Logo

30 Серпня 2015, 16:06

За три дні волонтери почистили Карпати від 100 мішків сміття (ФОТО)

Нещодавно ГО «Туристичне товариство «Карпатські стежки» провела масштабну високогірні екологічну акцію в Карпатах, присвячену річниці Незалежності України.

1

Розпочали працювати 22 серпня, розділившись на декілька груп. В перший день вдалося прибрати наступні локації: г. Петрос – знесено 6 мішків, полонина Головчеська – 7 мішків винесено та дві ями по 10 мішків консервних банок та скляних пляшок були перезахоронені, а ще полонина Скопеска – 19 мішків перенесено.

Сміття вручну транспортували до урочища Перемичка, повідомляє Галка з посиланням на Карпатські стежки.

2

23 серпня знову двома групами волонтерів були проведені наступні роботи: група яка залишилась в урочищі Перемичка пересортувала сміттєзвалище, а також викопала яму для перезахоронення скляних і металічних відходів. Інша група – піднялась на вершину гори Говерла та ліквідувала смітник зі сторони гори Петрос. Проведена зачистка всієї вершини гори від сміття. Роботи по очищенню прилеглих територій продовжилась біля екопункту під Говерлою (будиночок на висоті 1857 н.р.м), де було зібрано ще 8 мішків сміття. В загальному в цей день 18 мішків пластику і поліетилену було пересортовано, спаковано та перенесено вручну до Перемички, метал та скло перезахоронили.

5

24 серпня день розпочався із зустрічі з працівниками КБЗ. Адміністрацією заповідника був організований транспорт для вивезення сміття. Цього дня було ліквідовано смітник на горі Говерла зі сторони гори Брескул. На спуску з Говерли (синій маршрут) також було прибрано. Зібрано 18 мішків твердих відходів та знесено на територію НСБ «Заросляк».

6

Загалом в під час акції прибрано більш ніж 100 мішків сміття з:

вершина гори Петрос

полонина Головчеська

полонина Скопеска

урочище Перемичка

екопункт під Говерлою

вершина гори Говерла

синій маршрут до НСБ Заросляк.

7

Схожі Новини