Logo
12 Травня 2015, 20:21

За тиждень буде визначено переможця конкурсу з облаштування автобусів системами GPS-моніторингу в Івано-Франківську

Сьогодні, 12 травня, в Івано-Франківську відбувся конкурс на облаштування автобусів міста Івано-Франківська системами gps моніторингу.

комісія

Заявки та відповідну документацію на конкурс подали 9 учасників з Одеси, Житомира, Чернівців, Харкова, Тернополя, Києва та Івано-Франківська, пише Фіртка.

Комісія заслухала презентаційні пропозиції учасників конкурсу на встановлення трекерів у маршрутках,.

Загалом підприємства пропонують встановлювати GPS-трекери, навігатори та модулі, вартість яких коливається від 1,5 до 5 тисяч гривень. Крім того, необхідні додаткові кошти на обслуговування пристроїв - абонплата коливається від 70 до 150 гривень у місяць. Також є можливість взяти трекери в оренду, в кредит або в лізинг.

Зокрема, ПП “Автоімідж” (Житомир) запропонувало лізинг обладнання на 1 рік. Представник компанії продемонстрував 2 види трекерів українського виробництва.

Представник підприємства продемонстрував на прикладі Житомира, де на громадських зупинках встановлене обладнання, яке сповіщає про прибуття автобуса а також про те, через який час автобус приїде на зупинку.

“На сайті міста можна вивішувати звіти виповнення рейсів та графіків маршрутів. Там можна розібрати різні маршрути, а також побачити чи виповняються непланові рейси. Також є можливість онлайн управління транспортом: всі маршрутки видно на карті і можливо сповіщати водія про їхнє запізнення телефоном, а також це може робити і сам трекер. Щодо обслуговування, то в пропозиції включено, що є представник в Івано-Франківську, який цим займатиметься”, - зазначив представник фірми.

Представниця учасника конкурсу компанії “Дісайд ЛТД” (Чернівці) зауважила, що в Івно-Франківську трекерами компанії вже обладнані “швидкі допомоги”.

Вона також запропонувала два види трекерів. Крім того, наголосила на безкоштовній пропозиції жителям міста, які користуються девайсами на базі Android, встановлення програмного забезпечення, яке дасть можливість дізнаватись час прибуття маршрутки.

Представник об”єднання “Комунар”(Харків) відзначив можливість відслідковування “недобросовісних” водіїв, які можуть відключати трекери.

“Це все можуть бачити і оперативно реагувати”, - запевнив представник компанії.

Представник компанї "Benish GPS" (Київ), які є лідерами на ринку, пропонує використання обладнання, до якого можна підключити різноманітні датчики, як цифрові так і аналогові. Трекери підтримують озвучення зупинок всередині транспортного засобу, також можливий підрахунок електронних білетів.

Представник компанії підкреслив, що програмне забезпечення йде через веб-доступ. Інформація передається в дата-центр диспетчерами через інтернет. Там же вона і зберігається. Система дозволяє виокремлювати звіти, які можуть пересилатись. Дають 4 ліцензії на право користуванням програмним забезпеченням.

“Доступ перегляду руху транспорту, в якому встановлене обладнання, для жителів міста може йти через комп”ютер, з мобільного телефону. Зокрема є можливість використання EasyWay mobile, який допоможе дізнатися про маршрут громадського транспорту безпосередньо з мобільного”, - відзначив представник.

Пропонований комплект обладнання дана компанія може надати в кредит на 6 місяців або на 12 з урахуванням абонплати. Також можна просто придбати модуль.

Як відзначив представник компанії, в Івано-Франківську дане підприємство співпрацює з фірмами, що займаються заміною та ремонтом їхнього обладнання. Тому, в разі поломки його спершу замінять, а потім шукатимуть її причину.

Відтак, заступник голови міста з комунальних питань Руслан Гайда, заслухавши всі презентації обіцяв, що комісія в робочому режимі промоніторить подані пропозиції та їхню кошторисну вартість, прийме рішення та оголосить результат конкурсу за тиждень.

Схожі Новини