Logo
22 Листопада 2019, 20:09
Теги: мігрант

За жовтень на Прикарпатті виявили 45 неврегульованих мігрантів

Міграційна служба Івано-Франківської області оприлюднила інформацію про про завершення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» в області.

Упродовж останнього місяця на території Прикарпаття було виявлено 45 неврегульованих мігрантів з числа іноземних громадян. Кожен з них, перебуваючи в Україні, порушив законодавство про правовий статус іноземців, відтак притягнутий до адміністративної відповідальності, пише Типовий Франківськ.

Щодо 9 іноземців прийнято рішення про заборону на певний строк в’їзду на територію України, а 11 іноземним громадянам скорочено строк тимчасового перебування на території України.

У 5 випадках УДМС в Івано-Франківській області зверталося з позовами до суду, відстоювавши свою позицію про примусове видворення з України низки осіб-іноземців. В усіх справах констатуємо відповідальність і державницьку позицію суддів, рішення яких були адекватними до ситуації. Таким чином було видворено з території країни 5 іноземних громадян, подальше перебування яких в Україні могло загрожувати громадській чи національній безпеці.

З метою виконання судових рішень працівники міграційної служби у взаємодії із співробітниками поліції та УСБУ доправили до кордону і забезпечили видворення в тому числі 2 іноземців ( громадяни Молдови і невизнаної ПМР), які відбували в Україні покарання за вчинення вбивства і низки інших тяжких злочинів насильницького характеру. Усім примусово витвореним особам заборонено в’їзд в Україну на найближчих 5 років.

Крім того, у результаті проведених заходів в Івано-Франківській області виявлено 3 іноземних громадян ( громадяни з африканської та азійських країн), які з метою перебування в Україні використовували підроблені документи. Органи Нацполіції за цими фактами розпочали кримінальні провадження, натомість неврегульованих мігрантів поміщено у Волинський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України.

До слова, від правопорушників-іноземців, а також українців, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства, до державного бюджету надійшли майже 200 тисяч гривень.