Logo
18 Лютого 2020, 15:00

Забули про дітей: на Прикарпатті виявили ще дві небгалополучні сім'ї

Працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини відвідують сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та у яких виховуються діти, щоб перевірити умови проживання та виховання неповнолітніх членів таких родин.

Разом з представниками служб у справах дітей та фахівцями центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді поліцейські з’ясовують, чи діти у цих сім’ях не страждають, попри матеріальну скруту, ще й через безвідповідальність та байдужість батьків.

Приміром, такі факти цими днями були виявлені працівниками ювенальної превенції Коломийського та Снятинського районів. Серед них вперше зафіксовані та повторні випадки ухилення батьків від турботи про виховання своїх дітей.

У кожному випадку поліцейські вживають належних заходів для захисту прав та інтересів неповнолітніх, а батьків, які нехтують батьківськими обов’язками, притягують до відповідальності.

Здебільшого – за те, що через лінощі чи надмірну пристрасть до алкоголю не забезпечили прийнятних для нормального життя та розвитку своїх дітей умов.