Logo
22 Вересня 2015, 17:03

Завтра в Івано-Франківську стартує 13-й міжнародний MitOst-фестиваль (ПРОГРАМА)

З 23 по 27 вересня Івано-Франківськ стане центром культурного та мистецького життя України.

mitostВсього у рамках MitOst-фестивалю заплановано більше 100 заходів на різну тематику. Зокрема, це дискусійні майданчики на тему останніх подій в Україні ("Україна – куди рухатися далі?"), презентація програми неформальної освіти "Студії живої історії", показ вистави за однойменним твором Юрія Андруховича "Альберт, або найвища форма страти", показ документального кіно про права людини Docudays UA в рамках серії "В пошуках дому", футбольний турнір "Кубок Дружби Народів", тощо. Загалом фестиваль охопить 17 локацій в Івано-Франківську.

У рамках заходів до обласного центру завітають історик, професор Українського Католицького університету Ярослав Грицак, координатор ініціативи "PRAVO. Berlin Group for Human Rights in Ukraine" Олександра Бінерт, грузинський журналіст Мамука Арешидзе, а також близько 200 гостей з Німеччини, Польщі, Росії, Грузії, Вірменії, Молдови та ін.

MitOst-фестиваль – місце зустрічі людей різних культур, мов і спільнот. Завданням фестивалю є створити дружнє середовище для діалогу, долучитися до якого може кожен. Організатором фестивалю виступає міжнародна мережа активних людей MitOst. До цього захід проходив у Новому Саді (Сербія), Лейпцигу (Німеччина), Чеських Будейовіцах (Чехія), Ужгороді (Україна) та ін. Цьогоріч фестиваль вперше відбудеться в Івано-Франківську.

Ознайомитись з детальною програмою фестивалю можна ТУТ.