Logo
4 Вересня 2015, 15:40

Завтра в Івано-Франківську змагатимуться мальтійські рятувальники з різних країн (ФОТО)

Перший міжнародний Кубок добровольців (волонтерів) — медичних рятувальників Мальтійської Служби Допомоги розпочнеться в Івано-Франківську завтра, 5 вересня о 10:00 на майдані Митрополита Шептицького (площа перед Катедральним собором УГКЦ).

мальт2

Учасниками змагань стануть 12 команд «мальтійців» з Івано-Франківська, Львова, Києва, Польщі, Німеччини.

Змагання-маневри є логічним завершенням піврічного навчання «мальтійців» України кваліфікованої першої допомоги і суттєвим кроком у напрямку побудови розвинутого громадянського Суспільства. Метою змагань є перевірка засвоєних умінь, знань і навичок з надання Першої Допомоги потерпілим у різних життєвих ситуаціях в умовах максимально наближених до реальних.

мальт1

У чотирьох пунктах міста (Площа Ринок, Вічевий Майдан, Парк Шевченка (біля пам’ятника Кобзареві), міське озеро (біля пункту прокату човнів) за участю акторів буде імітовано різні екстремальні ситуації, травми, ушкодження. Команди мальтійських рятувальників, використовуючи спеціальне обладнання, намагатимуться швидко і якісно надати першу невідкладну допомогу.

мальт3

Змагання проходитимуть впродовж усього дня у формі динамічного квесту. Кожне завдання буде оцінюватися професійними суддями з країн Євросоюзу. Переможе команда, яка найшвидше і без помилок виконає всі поставлені перед нею завдання. Мальтійська служба Допомоги запрошує підтримати учасників змагань-маневрів. Відбудеться яскраве, динамічне, цікаве дійство. На всіх точках з імітованими надзвичайними ситуаціями будуть присутні волонтери, які коментуватимуть те, що відбувається, тож, бажаючі зможуть отримати корисну інформацію і знання, навчитися рятувати життя на спеціальних манекенах.

Змагання-маневри проводяться в рамках програми розвитку Міністерства закордонних справ Польщі спільно з Мальтійською Службою Медичною та Мальтійським Орденом Польщі.