Logo

14 Серпня 2015, 14:42

Завтра в Івано-Франківську - останні "Зарядки ІФ" цього літа

В суботу, 15 серпня, в Івано-Франківську відбудуться восьмі, останні цього літа "Зарядки ІФ". Вони пройдуть на міському озері та на "Парковій алеї".

зарядки

Сезон на міському озері закриватиме спортивний клуб "Альянс", а саме - інструктор силових програм та "Flexi Fun" Роман Гавриленко. Його гімнастика буде запальною та активною, але водночас доступною для всіх категорій учасників. До речі, саме Роман проводив першу "Зарядку ІФ", і він же підсумує активне літо на міському озері. Зустрічаємось біля станції прокату човнів, повідомляє sport.if.ua.

зарядки1

"Паркову алею" розминатиме спортклуб "AliaS", а саме - тенісистки Марія та Вікторія Гоголь! Дівчата останні дні провели у Німеччині, де Віка брала участь у міжнародних змаганнях. Тож на майданчик "Зарядок ІФ" вони вийдуть з новими емоціями та цікавими вправами в арсеналі. Не пропустіть!

зарядки2

Тож у суботу о 9:00 ми чекаємо вас на майданчиках "Зарядок ІФ"! Обмежень за віком та рівнем фізпідготовки немає.

Нагадуємо, що "Зарядки ІФ" стартували 16 травня і завершуються в останній місяць літа - 15 серпня. Проводять зарядку інструктори найкращих спортклубів Івано-Франківська, а також відомі спортсмени.

Детальніша інформація - у групі "Зарядок ІФ" на Facebook.

Фото - Юрій Паливода, Ігор Шерепот, Тетяна Веретко