Logo
27 Червня 2015, 09:55

«Збірна міста Івано-Франківська» зі стріт-болу сенсаційно виборола срібні медалі Євроолімпіади в Баку (ФОТО)

Жіноча збірна України зі стрітболу (баскетболу 3 на 3) стала срібним призером І Європейських ігор у Баку. У фіналі українки у цікавому та напруженому поєдинку поступилися суперницям з Російської Федерації з рахунком 22:17.

9

Нагадаємо, що «збірна міста Івано-Франківська», як жартома називають жіночу Олміпійську збірну України зі стріт-болу через те, що складається із франківчанок, перемогла у півфіналі з рахунком 21:16 команду Словенії. До того українки здобули перемоги над збірною Чехії (15:11), Туреччини (19:11) та Бельгії  (17:12).

Баскетболістки 3х3 Кристина Мацко, Вікторія Пазюк, Ганна Зарицька, Ольга Мазніченко заслужено срібні медалі I Європейських ігор. Від імені команди перші емоції після нагородження прокоментувала Ольга Мазніченко.

«Завершився дуже складний баскетбольний турнір на Європейських іграх, де ми завоювали «срібло». Тільки що закінчилась церемонія нагородження, настрій – чудовий. Ми щасливі, що стали одними з найкращих. Були у кроці від золотої медалі. Мабуть трохи не вистачило, адже до фіналу ми провели шість важких матчів. Окрім того, жара віднімає багато сил, але ми раді, що достойно пройшли цей шлях до п’єдесталу», - зазначила Ольга.

5

7

6

8

10

1

2

4