17 Вересня 2016, 17:30

Збірна України з футболу завоювала золоті медалі Паралімпіади (ФОТО, ВІДЕО)

Паралімпійська збірна України (7х7) перемогла Іран у фіналі Паралімпіади та завоювала золоті медалі турніру (2:1)

futbol4

Про це повідомляє "Футбол 24".

Вже у середині першого тайму українцям вдалася шикарна комбінація, яку голом завершив Володимир Антонюк. У другій половині зустрічі наші співвітчизники повністю володіли ініціативою та створили безліч моментів для взяття воріт суперника. Однак за 10 хвилин до фінального свистка іранці все ж змогли зрівняти рахунок. Справа дійшла до овертайму, де українці втілили свою перевагу у забиті голи.

Нагадаємо, паралімпійська збірна України у перших двох матчах у Ріо­-де-­Женейро здобула перемоги з загальним рахунком 8:1. У півфіналі українці розгромили Нідерланди.

Паралімпійські ігри. Фінал Україна – Іран – 2:1 Голи: Антонюк, 26, Красильніков, 65 – Джамалі, 50 https://youtu.be/xCwauIjZiOU   https://youtu.be/bDYulNfeKKk futbol1   futbol2