Logo
23 Травня 2019, 16:51

Зброя та вибухівка: поліція Прикарпаття відкрила 12 кримінальних справ

Під час відпрацювання з незаконного обігу зброї та вибухівки поліцейські Прикарпаття вилучили 4 пістолети, 1 обріз, 1 гранату та 15 бойових патронів.

Органами поліції області розпочато 12 кримінальних проваджень пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю та боєприпасами, 3-м громадянам повідомлено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ст. 263 Кримінального кодексу України, пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу поліції області.

Під час цієї операції громадяни, які незаконно зберігають зброю та боєприпаси з метою уникнення відповідальності можуть добровільно здати її до підрозділів поліції за місцем проживання.

Загалом від початку проведення профілактичних заходів загальнодержавного рівня під умовною назвою "Зброя та вибухівка" працівники поліції Івано-Франкіщини задокументували 10 фактів незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Щоб стабілізувати незаконний обіг зброї, боєприпасів та вибухівки на території Прикарпаття з 29 квітня по 20 червня проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка».

Її завдання – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.

Схожі Новини