Logo
19 Січня 2015, 16:45

Зі щитом, але не на щиті: В зону бойових дій на Схід відбув оперативний загін Івано-Франківського СБУ

Зведена оперативна група співробітників управління СБУ в Івано-Франківській області відбула на службу в зону війни. Офіцерів урочисто провели колеги, громадські активісти й родичі.

сбу

Зведений загін оперативників прикарпатського СБУ нестиме службу на Луганщині. Двадцять чоловіків спецгрупи мають завдання боротися з тероризмом в зоні бойових дій, пише Курс.

"Їдемо всі добровільно, за власним бажанням. Бо хто, як не ми? Кабінетної роботи не буде, будуть дуже конкретні оперативні завдання у напрямку боротьби з тероризмом, – повідомив командир загону Михайло. – Переживання мінімальні. Всі готові фізично і морально. Сили духу нашим хопцям не позичати".

Група пройшла відповідну підготовку, зокрема стрілкову.

"Кожна група, яка відбуває на службу в зону бойових дій, проходить бойову підготовку. Попередньо, хлопці відбувають на три місяці. Надалі запланована ротація. Однак ситуація є напружена і змінюється щокілька днів. Усе буде залежати від того, як розгортатимуться події і які завдання стоятимуть перед нашими працівниками", – відзначила прес-секретар обласного управління СБУ Марія Римар.

За словами речниці прикарпатського СБУ, на службу в зоні війни зголосилося більше 60 добровольців. "Проходили тренування і їздили на стрільби більше людей, ніж увійшли до цього загону, що його ми сьогодні проводжали. Але вони будуть зараховані в наступну групу, створення якої відбудеться протягом місяця",  сказла Марія Римар.

Представник Спілки ветеранів Афганістану Івано-Франківська Віктор Коваленко побажав офіцерам "честь мати" і повернутися "зі щитом, але не на щиті".

Від школярів Франківська бійцям передали малюнки і листи  як обереги. Настоятель Катедрального собору Івано-Франківська отець Юрій Новицький благословив загін і вручив кожному ікони та молитовники.