Logo
16 Січня 2015, 16:17

Знайшли чотирьох із 10 франківських міліціонерів, які пропали безвісти в Іловайському котлі

Продовжується пошук та ідентифікація бійців спецбатальйону МВС "Івано-Франківськ", які пропали без вісти в оточенні під Іловайськом.

ілловайськ

Про це повідомив заступник начальника управління МВС в Івано-Франківській області підполковник Руслан Воробйов, пише Курс.

"На сьогодні ще 10 чоловік залишаються не похованими. По 4 з них співпали зразки ДНК. По 6 ще, на жаль не співпали, шукаємо", - сказав Руслан Воробйов.

Йдеться про бійців спецбатальйону "Івано-Франківськ", які 18 серпня минулого року були відправлені нести службу з охорони правопорядку в зону бойових дій на Донбасі і потрапили в Іловайський котел. В обласному управлінні МВС припускають, що пропалі можуть бути в полоні.

"До останньогоь моменту, поки не співпадуть зразки ДНК, ми такої можливості не виключаємо. Шукаєм їх серед полонених. Цим займається слідче управління Міністерства внутрішніх справ", - повідомив заступник начальника УМВС в області.

Наразі стосовно тіл чотирьох ідентифікованих франківських міліціонерів проходить спеціальна процедура, яка дозволить провести їхнє перепоховання. За словами пана Воробйова, справи витребувала Генеральна прокуратура. "І коли вона дасть дозвіл на ексгумацію, після того буде організоване перевезення героїв і перепоховання в рідному краї. Всі невпізнані бійці поховані в Дніпропетровську", - деталізував він.

"Ми поховали 10 карпатських приміліціонерів, які загинули в зоні бойових дій на сході України. По решті питання ще не вирішено, тому зупинимося на цій цифрі. Більше серед прикарпатьських міліціонерів і бійців батальйону "Івано-Франківськ" на Донбасі втрат і полонених немає", - відзначив підполковник Воробйов.