Logo

1 листопада 77 річниця з дня смерті Митрополита Андрея Шептицького

1 листопада християни відзначають День всіх святих.

Здавна існує традиція цього дня вшановувати пам’ять тих, хто відійшов у вічність. Мерехтливі вогники свічок, море квітів на могилах і молитва… Так живі поминають померлих. За стародавньою традицією, 1 листопада варто відвідати могили рідних і знайомих.

Також 1 листопада українці вшановують 77 річницю з дня смерті митрополита Андрея Шептицького — великого українця, духовного лідера нації, визначного церковного, громадського і політичного діяча, предстоятеля Української Греко-католицької Церкви, яку він очолював майже 44 роки.

Улюбленими словами Андрея Шептицького були: «Живіть сумлінно, щодня ходіть до святого причастя, працюйте солідно у своєму покликанні й більш нічого: тим перевернете цілі держави…».

Голова обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа Громад» Назарій Іванів згадує митрополита словами: "Важко віднайти сьогодні сферу життєдіяльності, де б не було вагомого внеску Митрополита: розбудова української церкви, збереження культурної спадщини та меценатства, благодійність, допомога сиротам, турбота про молодь, підтримка освіти та розвиток фінансово-економічної діяльності".

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване