Фільм розповідає драматичну історію життя і кохання Фані Каплан, яка здійснила замах на Леніна.
Виробництво фільму стартувало у 2014 році. Він коштував 32 млн грн. За два вікенди його подивилося більше 7 тис. глядачів.
https://youtu.be/Pwn0ISPozIsУкраїнський повнометражний фільм про проблему трудової еміграції українських жінок. Стрічка отримала приз екуменічного журі Міжнародного кінофестивалю Мангейм-Гейдельберг. А виконавиця головної ролі Римма Зюбіна отримала Особисту нагороду за неперевершене виконанні ролі на цьому ж фестивалі. За 3 тижні прокату стрічка зібрала 1,2 млн грн. Зйомки відбувалися здебільшого у Чернівцях та на Буковині.
https://youtu.be/J9BvNKHXAPwЦе мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат та долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін. Перед зйомками фільму режисер досліджував гуцульську культуру протягом 10 років.
https://youtu.be/1J2SuPY9cdcФільм знімали у Кривому Розі. Червоний — із заходу України. Гуров — зі сходу. Але Батьківщина в них одна, попри розбіжності в ідеалах. Зрозумівши це, домовившись між собою, двоє українських в'язнів змогли протистояти репресіям начальника табору майора Абрамова та підступності ватажка злодіїв Колі Тайги. І зробили відчайдушну, але відважну спробу вирватися на волю, піднявши справжнє повстання в таборі. Прем'єра в Україні відкладена до весни 2017 року.
https://youtu.be/WBcVNPlX97gЖиття молодого хлопця і його коханої змінюється назавжди в 1933, коли їхня родина і земляки стають жертвами Голодомору та сталінських репресій. Це історія про любов всупереч смерті, непереборну волю до життя і дух боротьби, який не згасити. Фільм знятий канадськими кінематографістами в Україні за участю відомих голлівудських, європейських та українських акторів. Перша англомовна художня стрічка про Голодомор.
https://youtu.be/CzyLKVrvZXYЦе екранізація однойменної книги Володимира Рутківського. Герої, серед яких школяр Віктор, який потрапив у минуле на 1000 років, стають на захист Сторожової застави від половців. І мають подолати не лише ворогів, а й внутрішній страх.
Бюджет фільму склав $2 млн і здається, що він повністю себе виправдовує.
https://youtu.be/fmV9Bq4n9lQВ мальовничих Карпатах живе Анна, з якою стаються надприродні речі. Дівчина чує голос і бачить сни, які попереджають про небезпеку. І коли згодом вона опиняється в центрі протистояння між українських повстанцями і силами радянської імперії, її дар передбачення змінює долі багатьох.
Фільм заснований на реальних подіях, Анна Попович, про яку йде мова у фільмі, померла 2015 року.
https://youtu.be/SLj-dQ3VLygМаленький Микита, син відомого богатиря Кожум"яки, вирішив, що теж може здолати дракона, як це колись зробив його тато. Незважаючи на заборони батька, Микита знаходить спосіб вплутатися в пригоду, і тепер тільки від його хоробрості залежить, чи подужає він дракона і чи повернеться з чарівного світу назад додому.
https://youtu.be/Nxv-ogVbCsUСвітова прем'єра стрічки відбулася 12 червня 2016 року на Шеффілдському міжнародному документальному кінофестивалі. Фільм розповідає про видатного українського футбольного тренера Валерія Лобановського в період від 1960-х років до останнього виходу на поле. Стрічка отримала нагороду Guirlande d"Honneur як найкращий документальний фільм на Міжнародному фестивалі спортивного кіно і телебачення у Мілані.
https://youtu.be/1XcJo40guXMЦей фільм — історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не порушили присягу на вірність народу України. Продовжуючи виконання свої військових обов`язків на землі, морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають про вторгнення та анексію українського Криму.
https://youtu.be/jn5CsCPHuEgУ 2017 році відбудуться прем'єри 14 фільмів:
"Правило бою" Олексія Шапарєва, "Рідні" Віталія Манського, "DZIDZIO "КОНТРАБАС" Любомира Левицького, "Маріуполіс" Мантаса Кведаравичюса, "Поліна" Оліаса Барко, "Червоний" Зази Буадзе, "Руслан і Людмила" Олега Маламужа, "Рівень чорного" Валентина Васяновича, "Сторожова застава" Юрія Ковальова, "Припутні" Аркадія Непиталюка, "Jamala.ua" Анни Акулевич, "Стрімголов" Марини Степанської, "Троє" Івана Кравчишина та "Брама" Володимира Тихого.
Джерело: businessviews