Logo

Тренінг для депутатів та голів територіальних громад на тему: «Розуміння власної громади».

Навчання провів директор програм практичної політики, Інституту Політичної Освіти, Олександр Солонтай.

Сьогодні, 11 червня, в Івано-Франківську, за підтримки партії  «Платформа громад», відбувся тренінг  для депутатів та голів  територіальних громад на тему: «Розуміння власної громади». На навчання  запросили  депутатів обласної ради, депутатів шести районних Рад та головів територіальних громад  області від Політичної Партії «Платформа Громад».

На початку тренінгу  присутніх привітав голова «Платформи Громад» Олег Гончарук. У вступному слові звернув увагу присутніх на важливість таких навчань. На думку політика, це дасть змогу  підвищувати професійний  рівень депутатів на місцях, що в умовах децентралізації  є  пріоритетним напрямком діяльності задля   формування самодостатніх громад.     

 В центрі обговорення - основні проблеми  економічного розвитку, вирішення яких знаходиться в компетенції місцевого самоврядування. Вплив на розвиток громад децентралізації, партизації, земельної реформи та інших факторів.

Також, йшлося про професіоналізацію місцевого менеджменту та депутатської діяльності, складні практики реалізації статусу депутата місцевої ради:

    - перешкоджання депутатської діяльності;

   - ігнорування депутатських звернень;

   - суміщення депутатської діяльності;

   - процедури походження депутатських запитів;

   - ефективної організації роботи депутатських комісій та ТКК.

За сприяння «Платформи Громад» такі тренінги допоможуть  депутатам отримувати актуальну інформацію  з питань, що виникатимуть в процесі роботи на місцях.  На згадку про зустріч,  голові партії Олегу Гончаруку,  вручили книгу-посібник «Чого не знає депутат?» Завтра Олександр Солотай  продовжить  навчання та проведе схожий тренінг для депутатів територіальних громад  Івано-Франківської  області.