Logo
24 Серпня 2019, 16:59
Теги: Футбол

1:1. ФК "Прикарпаття" зіграли з ФК"Миколаїв"

Вчора, 23 серпня, на станідоні "Рух" відбулася п'ята гра першої ліги Чемпіонату України.

" Жваво й цікаво проходила гра в Івано-Франківську, хоча по іншому і бути не могло. Адже в гості до "Команди рідного краю" приїхав "Миколаїв", на рахунку якого вже не один несподіваний результат в цьому сезоні", - йдеться на офіційному сайті ФК "Прикарпаття".

Підопічні Сергія Шищенка успішно розпочали. В середині першого тайму удар Івана Сондея прийшовся в стійку. Арбітри зафіксували офсайд, але "дзвіночок" захисниками "Прикарпаття" почутий не був.

Буквально в наступній же атаці Владислав Бугай розігнав комбінацію по центру, і його зустріли захисники. Але все ж встиг півзахисник "корабелів" проштовхнути м'яч на свого партнера по команді Андрія Ковальова, а той, розігравши "стінку" з Валерієм Рогозинським, вразив ворота Вульчина - 0:1.

У кінцівці тайму Ярослав Конкольняк віддав зліва в центр на Семотюка, а той відразу підключив на правому фланзі Богдана Оринчака. Вінгер підібрав м'яч собі під ліву і вдарив з-під ноги захисника в дальній кут. Воротар не врятував і рахунок зрівнявся - 1:1.

Другий тайм краще провели господарі. Їхня активність біля воріт противника вражала. На жаль, що разу або не вистачало  точності, або воротар грав блискуче.

Чемпіонат України. Перша ліга. 5 тур.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Миколаїв» (Миколаїв) - 1:1 (1:1)

Голи: Оринчак (40) - Ковальов (23).

Мер міста, Руслан Марцінків прокоментував гру на свой сторінці у соцмережі: - "  Домашня нічия - 1:1. Хотілося б до свята отримати очікувану перемогу, та все ж віримо в #команда_рідного_краю".