Logo
29 Грудня 2014, 19:03

17-річний студент з Івано-Франківська, який втік з дому, жив у vip-зонах львівського вокзалу

Як повідомляли ЗМІ, 17-річний Святослав Підлубняк зник 11 грудня. Вранці він пішов на заняття в університет та більше його ніхто не бачив. Знайшли його на вокзалі Львова.

студент

Співробітники міліціїї, відпрацьовуючи територію вокзалу, помітили хлопця та вирішили перевірити хто він та що робить на вокзалі. Таким чином і дізналися, що Святослав перебуває у розшуку, передає Фіртка.

З`ясувалося, що він заздалегідь готувався до втечі з дому. Взяв гроші на перший час (стипендію свою), розраховуючи пізніше знайти собі роботу, знищів усю інформацію зі свого компьютера. Він часто переїзджав з міста у місто, змінював одяг.

Ночувати йому доводилося на вокзалах. Обирав комфорті умови в платних залах очікувань (VIP-зони). Гроші потроху закінчувалися й хлопець влаштувався на роботу, роздавав стартові пакети одного з операторів. В день йому вдавалося заробити не дуже багато, до 50 грн.

Ймовірно, спробував життя на вулиці, у Святослава, домашньої дитини, з`явилася думка повернутися додому. Саме тому, коли до нього підішли правоохоронці він не злякався та не засмутився.

На запитання "чому втік?" пояснив, що нібито виникли проблеми з навчанням. Зараз він вже вдома.