Logo
27 Березня 2015, 13:15

20 франківців зголосилися впродовж року щомісяця перераховувати по 50 гривень дружині бійця АТО

Допомагати іншим – просто, головне не бути байдужим. Так вважає група франківців, яка через соцмережі об’єдналися для того, аби допомогти сім’ї бійця, який зник безвісти у Іловайському котлі.

допомога

«В наш час, Україна переживає складні часи, але коли було легко. Багато людей нарікають на ріст цін і інші негативи. Проте, іноді, щоб зрозуміти, що не все погано, варто поглянути на інших, зокрема на тих Героїв, які воюють і деколи ціною власного життя захищають нас», – сказав у коментарях “Галці” один із ініціаторів організації допомоги Роман.

За його словами, про сім’ю, яка потребує допомоги, дізналися у волонтерів «Поранені SOS». Через соцмережі зібрали понад 20 франківців, які зголосилися протягом року кожного місяця перераховувати на рахунок дружини бійця, яка виховує маленьку дитину, по 50 гривень кожен.

«Якщо перед вами стоїть питання піти випити пива і закусити чи допомогти людині, яка зараз робить так, щоб в нас була можливість випити образно пива, зробіть свій вибір по совісті. А пиво чи відмова від одного походу чи якась інша річ, не втечуть», – каже Роман.

Він закликає й інших франківців долучитися до такої ініціативи і дізнатися у волонтерів про сім’ї, які живуть із свою бідою насамоті і потребують допомоги.