Logo
9 Квітня 2024, 11:29

22 пожежі в екосистемах виникло на Прикарпатті за минулу добу

22 пожежі в екосистемах виникло на Прикарпатті за минулу добу, ліквідація ще однієї пожежі наразі триває, передає Типовий Франківськ.

Протягом минулої доби рятувальники ліквідували 22 пожежі в екосистемах, на загальній площі майже 5 га.

Найбільш масштабні пожежі виникли на відкритій території в Надвірнянському та Косівському районах, а саме: в місті Яремче, ур. Переніс згоріло 1,5 га сухої трави та чагарників, а також вогнеборці ліквідували пожежу сухої трави площею - 1 га у селі Уторопи, ур. Царина, Яблунівськогї ТГ. Пожежі на меншій площі було ліквідовано у багатьох територіальних громадах нашої області.

Ще одна пожежа в екосистемі, площею 0,5 га виникла сьогодні вранці на території полігону твердих побутових відходів у селі Рибне, Ямницької ТГ. Наразі, ліквідація даної пожежі триває, до гасіння пожежі залучено 26 рятувальників та 9 спецавтомобілів.

"Щодня, окрім великої кількості виїздів на ліквідацію пожеж в екосистемах, працівники ДСНС постійно проводять рейди щодо заборони спалювання сухої трави. Вчора, 8 рейдових груп, у складі 17 працівників ДСНС, а також із залученням квадрокоптера провели рейди в територіальних громадах, де рятувальники виявили 2 правопорушників, на яких складено адмінпротоколи", - йдеться в повідомленні.

Робота із запобігання виникненню пожеж та виявлення правопорушників триває.