Logo
8 Листопада 2021, 13:36

Під час відпочинку у Карпатах 3-річний малюк ледь не втратив палець

У Львові лікарі врятували 3-річного Тимофія, який під час відпочинку у Карпатах серйозно травмувався. На щастя, дитині вдалось зберегти палець.

Про це пишуть на Фейсбук-сторінці Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

 "Нещодавно трирічний Тимофійко ледь не втратив пальчик. Все через дитячу цікавість. Напередодні сім’я відпочивала в Карпатах. Маленький Тимофій бавився з товаришем у дворі і враз - його рука уже в січкарні. Хлопчику майже повністю відірвало вказівного пальчика. Карета екстреної допомоги доставила маленького пацієнта до нас в лікарню. Наші спеціалісти 1 відділення Центру хірургії терміново провели мікрохірургічне втручання - реконструкцію фаланги пальчика. Операцію виконали із застосуванням сучасного мікроскопа. А все тому, що нервові закінчення на фаланзі пальця надзвичайно дрібні. Лише уявіть - пальцевий нерв за розміром, як людська волосина людини", - зазначається у повідомленні медиків.

Хлопчику було відновлено всі структури фаланги пальчика.
Тимофійчик уже на амбулаторному лікуванні. Його чекає ще тривале лікування з подальшими коригуючими операціями, але сьогодні він вдома з батьками та молодшою сестричкою Софійкою.

 

Головне фото з відкритих джерел