Logo
13 Лютого 2016, 10:00

5 продуктів, які не можна вживати на сніданок

Сніданок – найважливіший із прийомів їжі. А щоби ранкова трапеза не зашкодила потрібно відмовитись від цих 5 продуктів.

1

Мюслі і каші швидкого приготування

Як це не парадоксально, але мюслі на сніданок – погана ідея. Як відомо, каші є хорошим варіантом для сніданку. У них міститься велика кількість харчових волокон, поживних речовин, вітамінів і мінералів. Але каші швидкого приготування позбавлені всіх цих корисних компонентів. Для виготовлення таких каш зерна спеціально обробляють, після чого в них не залишається нічого корисного.

2

Мюслі – це ті ж оброблені зерна у вигляді пластівців з додаванням насіння, горіхів, сухофруктів і цукатів. У цьому продукті міститься багато цукру. Крім того, в ньому можуть міститися барвники, ароматизатори та консерванти.

Бутерброди з ковбасою

Цей традиційний для багатьох вид сніданку, виявляється, є одним з найбільш шкідливих. Пшеничний хліб, вершкове масло і ковбаса – це поєднання простих вуглеводів і шкідливих жирів, які максимально швидко осідають на талії.

3

Ранковий бутерброд з ковбасою найкраще замінити хлібом з борошна грубого помелу з натуральним м'ясом (відварною або запеченою), свіжими овочами та листової зеленню.

Пакетовані соки

Переважна більшість пакетованих соків виготовляються за технологією відновлення з сухої маси, з додаванням води, цукру та інших компонентів, що поліпшують смакові якості соку.

Glass with splashing orange juice and oranges isolated with clipping path on white background

Що стосується свіжих соків, то вони дійсно корисні, але вживати їх натщесерце шкідливо для здоров'я. Органічні кислоти, що входять до складу свіжих соків, надають подразнюючу дію на слизову оболонку шлунка.

Шоколадні і горіхові пасти

В цих продуктах немає ні шоколаду, ні горіхів. Такі пасти складаються з гідролізованих рослинних масел, масла какао, сухого молока і різних смакових добавок.

Chocolate cream

Регулярне вживання шоколадних і горіхових паст погіршують обмін речовин, а також порушують харчову поведінку людини. Лікарі запевняють, що навіть варення або джем є набагато кориснішими.

Плавлений сир

6

Від плавленого сиру краще відмовитися зовсім і не вживати його ні на сніданок, ні на обід, ні на вечерю. А все тому, що складається він з одних жирів і корисними властивостями справжнього сиру він не володіє.

24 канал