Logo
16 Квітня 2024, 16:44

7 гривень на день: як допомогти рятувати життя бійцям та нищити ворога

В Івано-Франківській області запустили проєкт нарощування виробництва ударних FPV-дронів “Ворон” та РЕБів для 102-гої бригади ТРО. Оформити підписку можна на сайті 102.if.ua.

102-га окрема бойова бригада ТРО Івано-Франківська зараз воює на лінії зіткнення. 

Бригада переважно сформована з бійців Івано-Франківської області. Майже всі житель області мають друга, родича чи сусіда, який воює у 102-й.

Бригада потребує надійного та постійного постачання дронів та РЕБів (систем захисту від ворожих літальних апаратів).

І з цією метою було розроблено та запущене виробництво FPV-дронів “Ворон”, які себе вже добре зарекомендували на полі бою. А завдяки оперативному звʼязку з пілотами 102-гої бригади, які керують “Воронами” на передовій, відбувається постійний процес їх вдосконалення. Всі дрони перед відправленням на фронт проходять складний процес тестування.

Аналогічний процес виробництва та вдосконалення моделей побудований і щодо РЕБів, потреба в яких протягом останніх кількох місяців суттєво зросла через те, що ворог значно наростив виробництво власних дронів. Кожен РЕБ — це потенційно врятовані життя наших бійців.

Масштабування виробництва можливе лише за умови планового постійного фінансування. Щоб досягти цього, в бригаді прийняли рішення піти шляхом підписки.

Щоб підписатись, необхідно зайти на сайт 102.if.ua, клікнути “Підтримай наших”, обрати суму 200, 500 або 1000 грн, яка щомісяця списуватиметься з вашої картки.

Підписка - це можливість на постійній основі допомагати рятувати життя нашим бійцям та нищити ворога.

Бригада налагодила співпрацю з фондом “Повернись Живим”. Кошти, зібрані через сайт 102.if.ua, акумулюватимуться на рахунку Фонду. Це гарантуватиме, що 100% зібраних коштів йтимуть на закупівлю комплектуючих для дронів у перевірених постачальників. Верифікацію закупівель теж здійснюватиме Фонд “Повернись Живим”. Це гарантує їх якість та низьку ціну.

У 102-ій проходять службу тисячі вихідців з Івано-Франківської області. Всі вони мають друзів, сусідів чи колег по роботі, які готові їм допомогти. В бригаді впевнені, що багато з них оформить підписку. Адже ціна цієї підтримки — врятовані життя та наближення перемоги.

Для зв’язку по проєкту «Бойові ворони: підписка на FPV-дрони і РЕБи для 102-гої бригади»:
Ростислав Рудзинський
+380 97 057 9339