Logo
22 Березня 2016, 14:10

7 продуктів, які не можна вживати натщерсерце

Ранок – найпрекрасніша пора усього дня, все починається заново, ти пробуджуєшся з новими силами. Щоб день пройшов успішно, почни його з правильного сніданку! Адже те, як ти себе будеш почувати весь день, дуже залежить від сніданку.

продукти

Перший прийом їжі – знаковий, тож треба подбати, щоб ця їжа була не тільки корисною, але й не нашкодила твоєму здоров’ю. Багато продуктів, які ми бачимо на столі вранці, категорично не можна їсти натщесерце! Ознайомся з цим списком нижче і ти зрозумієш, що робив не так …

  1. Цитрусові

04 Jun 2007 --- Still life with citrus fruit --- Image by © Newedel, Karl/the food passionates/Corbis

Цитрусові мають неприємну здатність викликати у людей алергію. Навіть якщо у тебе немає схильності до алергічних реакцій, спожиті в першу чергу на сніданок фрукти можуть відгукнутися неприємними висипаннями. Не можна так серйозно навантажувати печінку, а цитрусові, якщо їх їсти натщесерце, якраз і є одним із таких небезпечних навантажень. Гастрит теж не з’являється у людей без причини – апельсиновий сік на голодний шлунок може посприяти успішному початку гастриту. Перед тим як їсти цитрусові і пити соки, з’їж тарілочку вівсянки, наприклад. Їж цитрусові на сніданок, але тільки не натщесерце.

  1. Банани

банани

Банани славляться високим вмістом магнію, який покращує роботу серця. Але не потрібно хапатися за них, з’явившись рано вранці на кухні. З’їдений натще банан може порушити калієво-магнієвий баланс, так що не дивуйся, якщо після такого сніданку ти відчуватимеш увесь день млявість.

  1. Сирі овочі

овочі

Не лише гастрит, але і виразку “в навантаження” може спровокувати сніданок із сирих овочів. Вся справа в кислотах, які присутні у свіжих овочах, – вони роз’їдають і подразнюють стінки шлунка.

  1. Йогурт

йогурт

Звісно, якщо з’їсти йогурт натщесерце, від нього не буде такої шкоди, як, скажімо, від цитрусових. Але й користі ніякої не буде! Організму не потрібні додаткові бактерії вранці, краще їсти йогурт протягом дня або ввечері.

  1. Холодні напої

холоднінапої

Холодна вода в принципі погано впливає на травлення, тому холодні напої не можна вживати разом з їжею. А якщо ж випити щось холодненької вранці, твій шлунок не зрадіє – процес перетравлення їжі сповільниться на весь день.

  1. Солодощі

солодощі

Дуже може бути, що люди, які зараз страждають діабетом, раніше любили поснідати чимось солодким. Підшлункова залоза не в змозі виробити досить інсуліну рано-вранці, тож годувати себе солодощами на порожній шлунок – це вбивчо. Рівень цукру в крові підвищиться до нездорових меж, проблеми зі здоров’ям у майбутньому гарантовані. З підшлунковою залозою не варто грубо поводитися.

  1. Кава

кава

Кава натще… Ну хто цього не робив? А це шкідливо. Кава подразнює слизові, шлунок може зреагувати на постійне споживання кави натщесерце гастритом. Печінка також не в захваті від кави з ранку, адже їй треба буде виконати серйозну очисну роботу, а вона ще не прокинулася як слід. Підшлункова залоза також страждає … Висновок: пий каву, але тільки після повноцінного сніданку, не заливай його в порожній шлунок.

Джерело