Logo
10 Січня 2022, 15:38

Волонтерка назвала фейком лікування косівської медсестри у Києві за державні кошти

59- річній медсестрі, яка зазнала серйозних опіків під час пожежі у Косівській лікарні, збирають кошти на лікування.

У  Ватаманюк Світлани Омельянівни обгоріли 80% тіла. Станом на сьогодні жінка в критично-стабільному стані, за її життя у Києві борються медики та хірурги.

Журналісти "Типового Франківська" поспілкувались з сином потерпілої, Любомиром Ватаманюком. Він зазначив, що коштів на лікування потрібно регулярно  у великій кількості. Поки що єдині кошти, які отримав Любомир, надійшли з профспілки у розмірі 60 тис. грн, але цього не достатньо.

«Головне -  витримати цей важкий час, щоб мама піддалася лікуванню. Стосовно фінансування: сподіваюся, що підтримка все ж таки буде. Чеки зберігаються, а з юристами буду радитися щодо кроків, як все-таки отримати компенсацію за лікування», - прокоментував син медсестри, Любомир Ватаманюк.

На своїй сторінці керівник ГО “Гуцульські волонтери” Юлія Таринська додала:«Хто каже, що держава все оплачує, то це фейк, родичі не платили лише за транспортування літаком до Києва, деякі ліки надають, проте потрібні великі суми щодня. Кажуть збирати чеки,  але кошти треба вже і зараз».

Реквізити для допомоги:

Ватаманюк Любомир Васильович (син)
4149 4993 8573 4304 (приват банк)

photo-2022-01-10-15-13-38