Logo
14 Квітня 2016, 16:45

8150 нових робочих місць. Німецька компанія “LEONI” збудує новий завод на Івано-Франківщині (ФОТО)

Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію Івано-Франківської області, адже Прикарпаття конкурувало за проект із Львівською областю.

leoni__large

В 2017 році буде споруджено новий завод у Коломиї, а вже через рік тут отримають роботу 800 працівників, повідомляють ”Вікна” з посиланням на директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА Дмитра Романюка.

До 2021 року, згідно з оптимістичних планів, кількість працівників становитиме 8150 чоловік.

Інвестиції у перший етап складуть 15 млн євро.

«Робота з LEONI велася ще з минулого року. Немає нічого кращого, коли бачиш плоди своєї праці. Дякую, насамперед, керівництву, своїм працівникам та всім за прикладені зусилля та результат. Ми зробили неможливе. Це є чудовим прикладом роботи площадки “Єврокарпатська Ініціатива” та сигналом для майбутніх інвесторів, щодо інвестиційної привабливості України та Прикарпаття. Дякую компанії Moris Group за юридичну підтримку в роботі з інвестором, — зазначив Дмитро Романюк.

Завод розміститься на ділянці площею 6 тисяч квадратних метрів.

Leoni AG вже має один завод в Україні — ТзОВ “Леоні Ваєрінг Сістемс УА ГМБХ”. Підприємство розташоване в селі Нежухів Стрийського району Львівської області і працює з 15 липня 2003 року. Завод, побудований у рекордно короткі терміни — 11 місяців, виробляє електричні кабельні мережі для автомобілів “Опель”, “Порше”, “Фольксваген”, “Ауді”.

Про плани Leoni створити нове виробництво вперше повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус під час німецько-українського бізнес-форуму в жовтні минулого року.