Logo
30 Грудня 2014, 09:09

«А віз і далі там…» - активісти несуть меру чергове звернення щодо дитячих атракціонів на площі Ринок

Сьогодні ГО «Мами Прикарпаття» разом з іншими небайдужими організаціями та мешканцями міста, збирають «у гості» до міського голови Віктора Анушкевичуса.

ратуша

Невдоволені франківці вчергове віднесуть меру міста звернення щодо дитячих атракціонів, які розміщені на площі Ринок. Незважаючи на обіцянки прибрати «чудо-атракціони», вони і досі спотворюють площу біля міської Ратуші.

«Хочемо зазначити, що розташовані елементи не мають сертифікатів якості, не вписуються в історично сформоване середовище та розміщені в межах пішохідної зони, чим створюють незручності для пішоходів та порушують норми, встановлені для пішохідних зон. Також, встановлені елементи розваг не мають стосунку до святкування Нового року та Різдва, руйнують святкову атмосферу у місті. Подібне облаштування простору  не приносить користі чи позитивних емоцій, а лише викликає бурю негативу у мешканців нашого міста», – йдеться у Зверненні.

Активісти пропонують міській владі протягом дня перемістити звірят (кольорових монстрів), малі архітектурні форми, що не мають стосунку до різдвяних свят (тир, автомат), автомобіль (фура-кінотеатр) та карусель на площу перед адмінбудівлю на вул.. Грушевського, 21.

звернення