Logo
30 Липня 2014, 11:18

Адміністрація проекту "Типовий Франківськ" спільно з активістами ГО "Самопоміч" організували "Велопокатушки"

Велопокатушки

До "Велопокатушок" долучилось понад сто любителів двоколісного транспорту. Маршрут заїзду розпочався біля вільного простору STANTSIYA і вів через села Хом'яківка та Марківці.

Маршрут заїзду розпочався біля вільного простору STANTSIYA і вів через села Хом'яківка та Марківці. Загалом велолюбителі проїхали близько 40км.

"У схожих велозабігах беру участь не вперше, проте цього разу спробувала себе ще й у ролі координатора заходу. Приємно вражена вело-культурою учасників наших "покатушок", не остання заслуга у цьому Тараса Римара та Дмитра Перепечко, які були в ролі маршалів та контролювали рух колони, пояснювали правила пересування, коли в цьому була потреба та дивились за дистанцією між учасниками заходу" - Роксолана Підгаєцька, громадська активістка. "Зараз складні часи в країні, а тому важливо, щоб наша молодь була здоровою і спроможною в будь-який момент стати на захист своєї землі. Саме тому кожен масовий захід, що виховує здорове покоління українців та створює певну вело-культуру є надзвичайно потрібним, особливо в місті, де досі не побудовано жодного кілометра вело-доріжок, хоча є сотні, чи то вже навіть тисячі прихильників вело-транспорту. Франківськ є ідеальним містом для велосипедистів завдяки своїй компактності, сподіваюсь, що у найближчому майбутньому наша вело-інфраструктура суттєво покращиться, тим більше є хороший приклад сусіднього Львова" - Гавриляк Микола, співорганізатор, керівник проекту "Типовий Франківськ".

Велопокатушки

Велопокатушки

Велопокатушки

Велопокатушки

Велопокатушки

Велопокатушки

Велопокатушки