Logo
15 Вересня 2023, 21:00

Шахрай-іноземець обдурив мешканку Франківська

У віртуальному світі можна не лише познайомитися з принцом-іноземцем, знайти кохання всього життя, але і стати жертвою інтернет аферистів. Анонімність мережі Інтернет спонукає шахраїв зловживати наївністю своїх жертв, за що вони можуть поплатитися грошима та майном, пише Типовий Франківськ з посиланням на поліцію області.

В одну із таких афер потрапила мешканка Івано-Франківська. Відомо, що потерпіла познайомилася з іноземцем в мережі. В ході спілкування, аферист повідомив, що перебуває зараз у плаванні, та з собою має цінні речі і велику суму готівки. Тому, він вимушений посилкою передати їй вантаж. А коли у нього з’явиться можливість, він приїде в Україну та забере свої речі.

"В подальшому пройдисвіт вказав контактну особу із служби доставки, з якою жінка мала тримати звʼязок для отримання посилки. Менеджер у листуванні повідомив, що необхідно оплатити доставку за посилку. Вона так і зробила, кількома платежами внесла на рахунок афериста 90 000 гривень. Однак, посилку не отримала, а іноземець - зник", - йдеться у повідомленні.

 

 

 

Фото з відкритих джерел