Logo
7 Серпня 2023, 16:02

Аферисти-банкіри обшахраювали 43-річну франківку

Гроші зникають з рахунків громадян після того, як вони повідомляють конфіденційні дані банківських карток невідомим особам та переходять за невідомими посиланнями в Інтернет мережі, пише Типовий Франківськ з посиланням на поліцію області.

Аферисти-банкіри обшахраювали 43-річну франківку. Шахраї в телефонній розмові розповіли заявниці, що у зв’язку із ймовірним незаконним списанням коштів, необхідно убезпечити банківський рахунок. Основна умова: перерахувати кошти з поточного рахунку на та той що вказали аферисти. Жінка так і зробила в результаті втратила 9000 гривень.

Від отримання допомоги в Інтернет-мережі потерпіла 28-річна жителька обласного центру. Потерпіла у мобільному додатку побачила повідомлення "Є Допомога". Перейшовши за посиланням, її перекинуло на фішинговий сайт, де заявниця підтвердила доступ до своєї банківської карти. Опісля, з рахунку зникло понад 11 тисяч гривень.

"Ще одна мешканка Івано-Франківська хотіла придбати мобільний телефон, публікацію про продаж якого знайшла в мережі. Жінка оплатила частину коштів в сумі 14 500 за товар, однак аферист його так і не надіслав", - йдеться в повідомленні.

 

 

Фото з відкритих джерел