Logo
30 Листопада 2020, 19:56
Теги: аграрії

Аграрії Прикарпаття отримають часткове відшкодування вартості племінних генетичних ресурсів

Із державного бюджету в 2020 році на цей напрямок сільського господарства передбачено 300 мільйонів гривень.

Кошти спрямовують на часткове відшкодування вартості закуплених племінних ресурсів, які мають племінну (генетичну) цінність.

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з  Прикарпаття за даною підтримкою звернулося чотири суб’єкти господарювання, які займаються тваринництвом. Вони подали заявки до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на суму 21,95 млн грн.

Зокрема одне агроформування отримає відшкодування в сумі 19,3 млн грн за закуплену ними племінну худобу в кількості 1781 голову, два агроформування отримають відшкодування в сумі 59,5 тис. грн за закуплену у підприємств (об’єднань) з племінної справи у тваринництві ідентифіковану сперму бугаїв, одне господарство отримає кошти в сумі 2,4 млн грн за закуплених 500 голів племінних овець та одне господарство одержить 23 тис. грн за придбаних 60 штук бджолопакетів.

Закупівля племінних ресурсів сприятиме подальшому відтворенню порід існуючих генотипів, розширення та покращення чистопородності їх в області та збільшення продуктивності тварин.