Logo
30 Березня 2020, 09:27

Франківські волонтери передали костюми та респіратори для медиків та поліцейських

Вчора, 29 березня, Центр волонтерських ініціатив. Івано-Франківськ передав Івано-Франківському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також обласному Головному управлінню Національної поліції 500 комплектів спецзахисту (костюми та маски) і 250 респіраторів для забезпечення їхніх потреб у боротьбі з епідемією.

Кошти на виготовлення засобів захисту були зібрані Корпус захисників Революції Гідності.

“Від ідеї до реалізації цієї волонтерської місії минуло менше тижня. Ми проаналізували світовий досвід боротьби з пандемією і зрозуміли, що ефективна співпраця медиків, поліцейських та волонтерів дає основні результати у фактичній перемозі над коронавірусом. Ми визначили собі за пріоритет не розпорошувати наші зусилля і для початку – вирішити конкретні потреби Івано-Франківської області, яка стоїть на порозі зростання числа інфікованих коронавірусом. Не маємо права зупинятися і готуємо нову партію захисних костюмів. Щоб ефективніше діяти у цій боротьбі ми створили Центр волонтерських ініціатив у Івано-Франківську” – говорить Андрій Бойчук, сотник 37 сотні Самооборони Майдану, голова Корпусу захисників Революції Гідності.

Менш ніж за тиждень, завдяки волонтерам та усім небайдужим українцям вдалося виготовити першу партію костюмів спецзахисту для медиків та поліцейських Прикарпаття.

“Ми дякуємо кожному мешканцю Івано-Франківської області та жителям інших регіонів за їхній вклад у нашу спільну справу. Завдяки кожному з вас нам вдалося зібрати 78 тисяч гривень, за які ми відшили 532 костюми спецзахисту, 532 маски та закупили 250 респіраторів. Це лише початок. Центр волонтерських ініціатив продовжує приймати активну участь в превентивних заходах по локалізації вірусу”, – говорить керівник Центру волонтерських ініціатив Dmytro Zhmailo.

Засоби індивідуального захисту для медиків та поліцейських розподілили наступним чином: 300 комплектів та 150 респіраторів передали медичним працівникам, 200 комплектів та 100 респіраторів – поліції.

“Сьогодні ми отримали 300 костюмів медзахисту, 300 масок і 150 респіраторів. Більшість з них піде для центру екстренної медичної допомоги – для тих наших працівників, які госпіталізують пацієнтів з підозрою на Covid-19, а також для працівників лабораторного центру, які проводять роботу із контактними особами. Дякуємо Центру волонтерських ініціатив за допомогу!”, – говорить Мирон Матейко, директор Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На Івано-Франківщині наразі лабораторно підтверджено 28 випадків інфікування коронавірусом, з них три випадки – летальні. Хворий на Covid-19 є і серед поліцейських Івано-Франківська – це діючий офіцер поліції. Наразі його стан стабільний.

“Поліцейські використовуватимуть отримані від Центру волонтерських ініціатив костюми у першу чергу для супроводу медиків на виїздах до пацієнтів з підозрою на Covid-19. Ми стоїмо на порозі пандемії – медики, поліцейські, працівники ДСНС, нацгвардійці мають бути захищені в цих непростих умовах”, – говорить начальник Головного управління Поліція Івано-Франківської області Володимир Голубош.

Окремо, з ініціативи активіста Центру волонтерських ініціатив, сотника 3 сотні Самооборони Майдану Олександр Ярощук 32 комплекти спецзахисту і захисні окуляри було завезено до Амбулаторії сімейної медицини в с.Крихівці Івано-Франківської області, звідки напередодні надійшло відповідне звернення. Приймала волонтерську допомогу завідувачка амбулаторії Оксана Скольська.

Збір коштів продовжується, волонтери вже готують нову партію спецзахисту для Прикарпаття.

Допомогти можна:

Фінансово: Приватбанк 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.)

Логістично: заповнивши анкету волонтера: https://bit.ly/2J7B7zk

Телефон для коментарів – (096) 529 62 99 (Дмитро Жмайло, керівник ЦВІ).

Телефон Центру волонтерських ініціатив – (098) 80 30 730.