Logo

Актори Франківського драмтеатру публічно вакцинувалися від COVID-19

Франківський драмтеатр вирішив показати приклад прикарпатцям та влаштував публічну вакцинацію.

 Франківський драмтеатр вирішив показати приклад прикарпатцям та влаштував публічну вакцинацію.

 "Сьогодні колектив нашого театру вакцинувався проти коронавірусної інфекції!
Ми вдячні голові Івано-Франківської ОДА Андрію Бойчуку та головному санітарному лікарю Руслану Савчуку за оперативне сприяння у цій важливій справі.
Бо ми переконані, що вакцинуватися – це чесна громадянська позиція. Так ми дбаємо про безпеку держави, про наших глядачів. Україна у нас одна", - прокоментували в Франківському драмтеатрі.

 Щеплення отримали працівники театру та їхні сім'ї.

 "Ми повинні зрозуміти, що без вакцинації не зможемо подолати коронавірус. Імунізація разом із карантином та іншими обмежувальними заходами - це наш шанс повернутись до життя, яке було до пандемії", - каже голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

 Наразі в області функціонує 121 пункт щеплення. Але відкривати місця для вакцинації - це тільки половина справи. Важливо, щоб люди йшли імунізуватись.
Працівники театру на власному прикладі показали, що вакцинуватись потрібно, адже це спосіб захистити себе та людей, що нас оточують.

 "Дякую директору драмтеатру Ростиславу Держипільському за його відповідальну позицію. Закликаю долучитись до процесу вакцинації й інші колективи області. Надіюсь, що так само як сьогодні вакцинувались наші театрали, вже незабаром вирішить вакцинуватись кожен прикарпатець", - додав очільник облдержадміністрації.

 Івано-Франківська область має достатні запаси вакцини, щоб забезпечити масову імунізацію.