Logo
24 Березня 2016, 16:30

Актриса з Івано-Франківська знімається в україномовному серіалі про лікарів (ФОТО, ВІДЕО)

«Черговий лікар» - це перший україномовний серіал в жанрі медичної драми. Фільм знімає компанія FILM.UA на замовлення телеканалу «Україна».

ORL_6540

Зйомки пройдуть у Києві до квітня 2016 року, а головні ролі виконають українські актори Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Ірина Ткаленко, Михайло Романов та Надія Левченко (актриса івано-франківського обласного музично-драматичного театру).

Сюжет серіалу побудований на роботі лікарні швидкої допомоги, куди щодня надходять сотні нових пацієнтів. У кожного - своя історія хвороби, за якою ховаються конфлікти і проблеми. І часом неможливо поставити діагноз і призначити лікування, не розкривши цю таємницю. Лікарі стають не просто свідками, а заручниками драм і таємниць своїх пацієнтів, допомагаючи їм не тільки одужати, але і прийняти життєво важливі рішення.

ORL_6475

Герої - 4 лікаря лікарні швидкої допомоги. У кожного з них своя історія того, як він прийшов в медицину, і свої методи лікування. Хтось присвячує всього себе роботі, а комусь все ж вдається поєднувати улюблену справу і особисте життя. Команду очолює головлікар лікарні - досвідчений професіонал і талановитий менеджер, пише Бліц.

Ця четвірка - не супергерої, але це люди, які 24 години на добу, 7 днів на тиждень роблять героїчні вчинки - рятують життя людей. Кожен з них - справжній професіонал.

https://youtu.be/js_oLj2pvOY

«У кожній з 40 серій два наші героя-лікаря розглядають дві справи, в яких людська драма щільно переплітається з детективом, і все це замішане на медичних особливостях, - розповідає про проект продюсер Ірина Костюк. - Серіал будується на цікавих історіях і захоплюючих сюжетних інтригах, які взяті з реального життя. У кожному кейсі можна впізнати ситуацію, через яку проходив або ти сам, або твої близькі».

«Черговий лікар» - перший серіал у жанрі медичної драми, в якому українським акторам представиться можливість звернутися до глядача з екранів рідною мовою.

«У всіх україномовних серіалах, які знімалися раніше, звучав неприродня, літературна, театральна мова. Наш серіал - про реальне життя, тому наші герої не можуть говорити на «пластмасовій» українській, яку рідко почуєш в побуті. Але з іншого боку знімати суржиком - теж не варіант. Тому для нас це справжній виклик - зняти серіал на природній, живій і життєвій українській мові. Окреме спасибі телеканалу «Україна» за таке рішення, - зазначає продюсер проекту Ірина Костюк. - Авторська група ретельно працює над діалогами і текстами. І хотілося б акторам віддати належне - вони великі молодці - коли дізналися, що знімати будемо українською мовою, - дуже надихнулися і намагаються досягти поставленої мети».

Як зазначає автор сценарію і керівник проекту Юлія Міщенко, проблем з кастингом україномовних акторів не було.

ORL_6535

«Всупереч сформованій думці, більшість наших артистів чудово говорять українською мовою. Це раніше їм доводилося займатися з педагогами, щоб позбутися українського акценту і мати можливість грати в російськомовних фільмах. Сподіваюся, з допомогою «Чергового лікаря» ми зможемо переломити цю ситуацію, і наші артисти заговорять з глядачами рідною мовою», - говорить Юлія Міщенко.

Головною знімальною локацією серіалу «Черговий лікар» стане павільйон на студії FILM.UA. Тут художники-постановники вибудували масштабні декорації клініки, в якій і буде розвиватися основна дія фільму. Спеціально для роботи над проектом було запрошено два лікарі консультанта. Доктора консультують групи, як у момент написання сценаріїв, так і під час читки текстів з акторами. Крім того, професійні лікарі прийматимуть участь і під час зйомок складних сцен на майданчику.

ORL_6635

«Але все-таки варто відзначити, що у нас художній фільм, тому перед нами не стоїть завдання з документальною точністю відтворити всі медичні деталі», - зазначає Юлія Міщенко.

Зйомки фільму триватимуть до квітня 2016 року. Прем'єра відбудеться навесні в ефірі каналу «Україна».