Logo
16 Жовтня 2019, 15:13
Теги: готель

Американська зірка Періс Хілтон таки купить готель в Карпатах

Американська фотомодель, акторка, співачка, благодійниця, спадкоємиця сімейного бізнесу — найбільшої у світі мережі готелів і курортів "Hilton" Періс Хілтон стане власнецю елітного санаторного комплексу "Деренівська Купіль", що на Закарпатті.

Ще влітку з‘явилася інформація про те, що американська світська левиця Періс Гілтон планує стати власницею курорту на Закарпатті, пише Типовий Франківськ з посиланням на "0342".

Стало відомо, що зірка вже навіть розпочала будівництво вертолітного майданчика на території елітного комплексу "Деренівська Купіль".

Як стало відомо, це була одна із умов угоди з боку Періс.

Так, за повідомленням LifeStyle 24, наприкінці вересня у комплексі почалося будівництво вертолітного майданчика, під яким буде дворівневий паркінг, майданчика для проведення масштабних культурно-масових заходів, а також додаткових автостоянок на прилеглих територіях. 

Окрім вертолітного майданчика, на території "Деренівської Купелі" зведуть дворівневий паркінг та "Пасаж" для проведення масштабних культурно-масових заходів. Також на прохання Періс Гілтон прилеглі території комплексу матимуть додаткові автостоянки, щоб всі гості зірки могли з комфортом розмістити свої машини. Водночас стартували роботи по внутрішньому оздобленню 5-зіркового готелю DeLux, відкриття якого планується вже в 2020 році.

За припущеннями інсайдерів, угоду можуть закрити не раніше весни 2020 року. Тоді ж Періс Гілтон планує організувати в Україні представницький міжнародний конкурс краси. Наразі зірка розглядає дві локації для проведення заходу – Київ та Закарпаття.