Logo
4 Березня 2021, 17:06

Андрій Бойчук: Кожен українець має право на чесне та справедливе правосуддя

Перебуваючи із робочою поїздкою на Луганщині, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що найближчим часом підпише указ щодо реалізації трирічної Стратегії розвитку органів правосуддя та конституційного судочинства, яка була презентована під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя».

«Під час форуму була презентована трирічна Стратегія розвитку органів правосуддя та конституційного судочинства. Для втілення її у життя я налаштований найближчим часом підписати відповідний указ», – зазначив Президент України.

На думку голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука втілення Стратегії сприятиме ефективнішій роботі судів, їх підзвітності суспільству та унеможливить будь-який плив з боку органів влади. Разом з тим, це дасть змогу гарантувати пересічним українцям конституційне право на чесне та справедливе правосуддя.

«Ключовою цінністю будь-якого демократичного суспільства є чесні та справедливі суди, - наголосив Андрій Бойчук. – Кожен українець має бути захищеним добропорядною фемідою, яка гарантуватиме захист законних прав».