Logo
16 Червня 2021, 19:35

Андрій Бойчук: ситуація з підйомом рівня води у річках є контрольованою

 Останніми днями на Прикарпатті спостерігались інтенсивні опади, які призвели до підйому рівня води в основних річках басейнів Дністра та Прута. Рівень небезпеки став жовтим.

 Була потенційна загроза підтоплення сільськогосподарських угідь на окремих територіях, інформує голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук

 З метою контролю ситуації, оцінки ймовірної шкоди та перевірки стану берегоукріплень і захисних споруд відбувся контрольний обліт потенційно вразливих місць.

 "Спільно з начальником Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимиром Чернецьким ми побували в районі міст Галич, Тисмениця, Калуш, Івано-Франківськ, сіл Нижнів, Пасічна, Красник та селищ Верховина та Ланчин", - розповідає Бойчук.

 Наразі ситуація із поводками в області є контрольованою. Але з метою запобігання негативних наслідків у майбутньому тривають роботи з берегоукріплення та будівництва захисних споруд, розроблена відповідна комплексна програма.

 "Це питання я взяв на особистий контроль", - зазначає очільник облдержадміністрації, - "Відповідні служби продовжуватимуть постійний моніторинг. У випадку погіршення ситуації вони повинні швидко та ефективно зреагувати".