Logo
5 Березня 2021, 19:07

Андрій Бойчук спростував чутки про повну відсутність ліжок у лікарнях Прикарпаття

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук спростував чутки про повну відсутність лікарняних ліжок для хворих на COVID-19.

Про це керівник області повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, пише Типовий Франківськ.

"З'явилася інформація про те, що в Івано-Франківську відсутні лікарняні ліжка для хворих на COVID-19. Повідомляю, що це не відповідає дійсності. Справді на Франківщині складна ситуація із поширенням коронавірусу. У деякі дні кількість нових випадків інфікування доходила до критичної. Не просту ситуацію загострювала інформація про те, що лікарні переповнені подекуди на 114%. Облдержадміністрація оперативно відреагувала на цю інформацію. Ми помітили у статистичних даних, які надають медичні заклади, деякі невідповідності", - зазначив Андрій Бойчук.

За його словамии, планується проведення перевірки по всіх закладах охорони здоров’я, які надають допомогу хворим з коронавірусом, щоб побачити реальну картину заповнення ліжкомісць по області.

"Для того, щоб вивчити це питання глибше, ми створили відповідну комісію обласної державної адміністрації. До неї також ввійшли представники Служби безпеки України та Національної поліції України. Основне завдання, яке отримала комісія - вияснити причину неспівпадіння цифр від медзакладів у різних базах даних. Третього березня комісія облдержадміністрації разом із правоохоронцями пропрацювала весь день. Після перевірки виявилось, що завантаженість ліжкомісць ковідними хворими часто є нижча, ніж це декларується. Зараз ми не хочемо робити голосних заяв. Але, зважаючи на отримані дані, обласна державна адміністрація та правоохоронні органи проведуть перевірки по всіх закладах охорони здоров’я, які надають допомогу хворим з коронавірусом, щоб побачити реальну картину заповнення ліжкомісць по області", - додає голова області.