Logo
9 Квітня 2021, 19:00
Теги: Бойчук, ліс

Андрій Бойчук: Відновлення лісів – крок до збереження генетичного різномаїття екосистеми Прикарпаття

Івано-Франківщина долучилася до реалізації міжнародного проєкту «Озеленення планети», метою якого є висадка 100 мільйонів дерев по всьому світу.

Це українська ініціатива, до якої долучився весь світ.
На території Прикарпаття посадка дерев відбуватиметься на 16-тьох локаціях.

Сьогодні перші саджанці дуба, ясеня, чорного горіха, які є генетично пристосованими до кліматичних умов області, висадили лісівники в урочищі «Діброва» у Солотвинському лісгоспі на Богородчанщині. Приєднався до акції й голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук спільно зі своїм першим заступником Андрієм Ярмольським.

«Івано-Франківщина споконвіку славиться своїми лісами. Вічнозелені карпатські ялинки та смереки є символом нашого краю, - зазначив Андрій Бойчук. – Радію з того, що маю змогу долучитися до міжнародного проєкту та висадити дерева, адже переконаний, що спільно, посадивши мільйон дерев, ми зможемо не лише зберегти зелені насадження, а й примножити їх кількість, привернути увагу до проблем екології, відновити екосистеми планети, продемонструвати світу своє шанобливе ставлення до природи».

Слід додати, що цьогоріч в області буде посаджено майже три мільйони дерев. У рамках проєкту також буде висаджено 1000 саджанців, зокрема й алею міжнародної співпраці між Україною та Румунією. Дерева на алеї завтра висаджуватимуть на Верховинщині.