Logo
10 Березня 2021, 15:04

Андрій Ярмольський: на Франківщині в рамках програми «Велике будівництво» збудують і відновлять 14 об’єктів

У рамках програми «Велике будівництво» минулоріч на Прикарпатті реалізовано 14 проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту п’яти шкіл, шести садочків та трьох стадіонів.

На їх реалізацію залучено 119 млн. грн., у тому числі з Державного фонду регіонального розвитку - 106,1 млн. грн. та місцевого бюджету – 12,9 млн. гривень.

Про це сьогодні розповів перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський.

За його словами, в області завершено формування переліку об’єктів будівництва, які будуть включені до Національної програми «Велике будівництво» у 2021 році. На Прикарпатті  реалізовуватиметься 14 проєктів.

Будуватимуться чотири школи, зокрема,  у с. Вишків Калуського району, с. Чукалівка  Івано-Франківської міської ради, селищі Делятин та с. Красноїлля Верховинського району. Два дитячі  садочки – у  с. Чорнолізці Тисменицького району на 80 місць та с. Стопчатів Косівського району на 60 місць.

Також управлінець розповів, що  цей проєкт передбачає нове будівництво чотирьох спортивних об’єктів, зокрема, модульного спортивного залу у с. Королівка Коломийського району та спортзалів у школах у с. Новиця Калуського району, с. Старий Косів Косівського району, с. Заріччя Надвірнянського району.

За його словами, будуватиметься й народний дім у с. Пшеничники Тисменицького району,  культурно-мистецький центр «Дзбан» у с. Старий Косів та здійснюватиметься капітальний ремонт музею «Писанка» в Коломиї.  У  Галичі (урочище Дробилка) зведуть очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод продуктивністю 500 м куб/добу (перша черга будівництва).

На переконання Андрія Ярмольського, Національна програма «Велике будівництво» не зупиняється, а навпаки – активно розвивається. Завдяки цій програмі на Прикарпатті вдалося вдосконалити чимало важливих соціальних об’єктів. «Ми й надалі продовжуємо працювати над вдосконаленням соціально важливої інфраструктури, увага влади зосереджена над відновленням лікарень та  об’єктів соціально-транспортної інфраструктури», - наголосив управлінець.