Logo
5 Листопада 2020, 09:48

Арки та 3D-ялинка зі змінною ілюмінацією: як Франківськ прикрашатимуть до новорічних свят

 В Івано-Франківську вже розпочали підготовку до новорічно-різдвяних свят. Цьогоріч, пандемія внесла свої корективи, тому місто почали прикрашати раніше.

Керівник комунального підприємства «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Шутка каже, що новорічні прикраси вже почали розвішувати у центрі міста, пише Типовий Франківськ.

«Поступово розпочинаємо підготовку. Зважаючи на пандемію, не знаємо, як буде далі з хворобою працівників, погодою, тому вже почали прикрашати сквер Руської трійці і Міцькевича. Прикрашають метеоритними дощами та гірляндами", - зауважив Віктор Шутка.

Центр Івано-Франківська прикрашатиме тогорічна штучна ялинка.

«Не знаю точно коли буде відкриття ялинки – 13 чи 19 грудня, але до середини місяця плануємо встановити новорічну ялинку. Це буде та ж сама минулорічна штучна новорічна ялинка з 3D-ілюмінацією, але зі зміненою програмою, яка транслюватиметься на гірляндах», - каже Шутка.

Також, на франківській стометрівці встановлять світлодіодні арки. На площі Вітовського зробили реконструкцію зоряного неба.

У мікрорайонах міста прикрасять ялинки, які там ростуть та встановлять штучні.

Як розповів керівник «Івано-Франківськміськсвітло», всі ілюмінації минулорічні, нових закуповувати не будуть. Ввімкнуть їх вже під час офіційного відкриття ялинки.