Logo
26 Вересня 2023, 10:02

Армія рф має мінімальну здатність у наступі - розвідка Британії

Минулого тижня українські захисники відбили російські контратаки на Бахмутському та Оріховському напрямках.

Окупаційні війська російської федерації стійко обороняються, але нездатні результативно наступати в Україні.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у X (Twitter), посилаючись на дані розвідки, передає Типовий Франківськ.

"Впродовж минулого тижня російські сили докладали узгоджених зусиль для проведення локальних контратак проти українських сил наступу з Оріхова і у Бахмуті. В обох районах українські сили відбили російські атаки і зберегли свій контроль над нещодавно звільненими територіями", - йдеться у повідомленні.
Водночас, опубліковані російською військовою спільнотою коментарі, свідчать про надзвичайний крах ілюзій серед тих, хто брав участь у цих контратаках, особливо біля Бахмута, з повідомленнями про "непродумане" просування, брак артилерійської підтримки і важкі втрати.

"Впродовж останніх дев'яти місяців російська сила в Україні довела свою здатність проводити непохитні оборонні операції. Однак, вона продовжує відображати лише мінімальну здатність у наступі. Командири намагаються щосили організувати складні спільні дії, зосередити достатню кількість артилерійських боєприпасів, підтримати високий моральний і наступальний дух", - повідомляє розвідка.

 

 

 

Фото з відкритих джерел