Logo

Асоціація міст України та Університет Короля Данила домовились про співпрацю

Асоціація міст України та Університет Короля Данила – тепер партнери.

Про це йдеться на сторінці АМУ «Пульс. Децентралізаційний марафон» у фейсбуці.

Як зазначається виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Юрій Стефанчук підписав з керівництвом Університету меморандуму про співпрацю.

Меморандум передбачає розширення співпраці та зміцнення різнобічних зв’язків організацій, які разом розвиватимуть освіту, дозвілля, спорт, проводитимуть спільні заходи та обмінюватимуться досвідом.

«Сьогодні для ефективного розвитку місцевого самоврядування потрібна системна робота багатьох стейкхолдерів. Радий вітати нове партнерство з університетом Короля Данила та сподіваюся на надійну підтримку для громад Прикарпаття у їх розвитку. Впевнений, що найцінніший ресурс, за який варто сьогодні боротися, це кваліфіковані кадри та освічена молодь», - прокоментував підписання документу Юрій Стефанчук.

Він також відзначив, що Івано-Франківське регіональне відділення АМУ вже має досвід плідної співпраці іванофранківськими вишами, зокрема, з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, і розглядає нове партнерство як шлях до сильного місцевого самоврядування на Прикарпатті.

 

Фото: Асоціація міст України