Logo
21 Квітня 2020, 17:25
Теги: MP3-плеєр

Аудіофіли зробили свій вибір: експерти назвали найпопулярніший MP3-плеєр

В останні роки звичайні MP3-плеєри практично зникли з ринку: мало хто хоче носити з собою зайвий гаджет, з функціями якого прекрасно впорається і смартфон.

Але святе місце порожнім не буває: в таких умовах на авансцену виходять Hi-Fi-плеєри — програвачі з винятковою якістю звучання, непідвладною звичайним смартфонам. Як, наприклад, FiiO M6 — найпопулярніший аудіоплеєр на E-Katalog. Розберемося, що це за звір.

Hi-Fi-плеєр FiiO M6 відповідає стандартам аудіоапаратури Hi-Fi і створений в першу чергу для високоточного відтворення звуку. Це вибір користувачів, для яких якість звуку є вищим пріоритетом, зокрема, аудиофилов. На відміну від звичайних аудіоплеєрів, FiiO M6 не прикрашає звук додатковими ефектами та не стискає його, а передає без спотворень, максимально близько до оригіналу.

Плеєр з 3,2-дюймовим екраном побудований на базі процесора Exynos 7270, а турбота про якість звуку лягла на плечі професійного ЦАП ES9018Q2C. Прошивка програвача передбачає ряд цікавих можливостей на зразок підтримки AirPlay для пристроїв Apple або функції управління зі смартфона. Гаджет підтримує майже 20 аудіоформатів, включаючи AAC, WMA, AIFF, APE Extra High, FLAC.

Плеєр має Wi-Fi модуль для підключення до мережі (що дозволяє встановлювати зовнішні додатки) та високошвидкісний модуль Bluetooth 4.2. Програми на FiiO M6 працюють так само, як на смартфоні, тому ніяких проблем з функціональністю не виникає. USB Type-C коннектор плеєра дозволяє використовувати його в ролі зовнішнього USB-ЦАП і виводити сигнал на зовнішні перетворювачі. Час роботи при звичайному підключенні до навушників досягає 13 годин, при Bluetooth — 30 годин.

За даними прайс-агрегатора E-Katalog, ціна FiiO M6 в інтернет-магазинах України складає від 4 200 грн до 5 100 грн.