Logo
3 Червня 2023, 12:31

Авіація ЗСУ провела потужні навчання на тлі очікуваного контрнаступу

Збройні сили України провели навчання для екіпажів бойових вертольотів під керівництвом командувача Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Про це повідомили на Facebook-сторінці командування Об'єднаних сил ЗС України, передає Типовий Франківськ.

"Задля підтримання бойового вишколу наймобільнішої та найефективнішої складової Збройних Сил України, в Північній операційній зоні, під керівництвом командувача Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проведено низку навчань екіпажів бойових вертольотів Мі-24 та військово-транспортних вертольотів Мі-8 із бойовою стрільбою", - йдеться в повідомленні.

За словами командувача, пілоти відпрацьовують ті завдання, які їм необхідні в реальній бойовій ситуації, готуються за відповідними льотними вправами й одночасно набувають певного досвіду.

"Левова частка вертолітників, що зараз беруть участь у тренування нещодавно повернулися з виконання бойових завдань на сході нашої держави. Свій багаторічний та безоцінний бойовий досвід, який отримали там, сьогодні вони передають молодим льотчикам", – розповів генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він розповів, що протягом кількох днів разом тренувалися і група бойового управління, і льотчики, і інженерно-технічний склад, адже "єдина робота єдиної команди – це запорука успішного виконання бойових завдань".

"Фахівці інженерно-авіаційної служби проводять чимало різних видів підготовок згідно з регламентом технічної експлуатації авіаційної техніки. Зважаючи кількість польотів та складність виконання завдань, велике навантаження та відповідальність покладається саме на техніків", – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він додав, що особовий склад вертолітного підрозділу дуже мотивований, готовий до виконання завдань і продовжує свою підготовку задля того, щоб бити ворога з повітря.

"Я поспілкувався із командиром, із льотним складом, з інженерно-технічними фахівцями. Усі вони є майстрами військової справи. Я на власні очі побачив, як вони продовжують підвищувати свою майстерність і я впевнений – коли знадобиться, ці льотчики виконають своє завдання на відмінно", – наголосив Наєв.

 

 

Фото з відкритих джерел