Logo
7 Червня 2022, 05:39

Байден оголосив надзвичайну ситуацію у США: яка причина

Президент США Джо Байден оголосив надзвичайну ситуацію у країні через загрозу в енергетичній галузі.

Є кілька факторів, які загрожують здатності США забезпечувати достатнє виробництво електроенергії. Ці фактори включають збої на енергетичних ринках, викликані вторгненням Росії до України, і екстремальні погодні явища, що посилюються зміною клімату.

Про це йдеться у заяві Білого дому 6 червня. 

Як зазначається в документі, в деяких частинах країни посуха в поєднанні з сильною спекою одночасно викликають дефіцит електроенергії та рекордний попит на неї.

"В результаті Федеральна комісія з регулювання енергетики і Північноамериканська корпорація з надійності електропостачання попередили про короткострокові проблеми з постачанням електроенергії", - йдеться у заяві Білого дому. 

Зазначається, що Штати імпортують більшу частину модулів для сонячних електростанцій з Південно-Східної Азії, але останнім часом не можуть поставляти їх у достатніх кількостях.

Відтак, у зв'язку із загрозою нестачі достатніх потужностей з вироблення електроенергії Байден оголосив у країні надзвичайну ситуацію. Також зазначається, що США мають намір збільшити виробництво сонячної енергії.

 

 

 

Фото з відкритих джерел