Logo

Без ікри, літаків та таксі: інсайдер розповів про те, як страждають від санкцій російські олігархи

Особистий помічник кількох російських олігархів, які живуть у закритому маєтку Сент-Джорджес-Гілл у Вейбріджі, графство Суррей, розповів виданню Mirror про те, як страждають мільярдери від санкцій, запроваджених Заходом проти Росії через війну, яку розпочала РФ в Україні.

Він каже, що надбагаті росіяни, які живуть поруч із британськими мільярдерами, доведені до сліз після того, як санкції зруйнували їхній розкішний спосіб життя.

У маєтку Сент-Джорджес-Гілл, де маєтки коштують понад 20 мільйонів фунтів стерлінгів, тепер не можуть оплачувати польоти приватними літаками, їздити на відпочинок і навіть не можуть оплатити поїздку на таксі, оскільки їхні кредитні картки заморожені. Багато хто з них звертався до свого персоналу з проханням сплатити таксі.

"Мені доводилося чути їхні сльози, бо вони більше не можуть потрапити на борт приватного літака, забронювати відпустку або навіть викликати Uber. Але співчувати важко. Їм байдуже, що в Україні гинуть люди", — каже джерело.

Ще одна пара із Суррея застрягла в Дубаї, коли їхній рейс першого класу було скасовано. Серед олігархів, які там живуть, є нафтовий магнат і близький друг Путіна 54-річний Олег Дерипаска, голова гірничодобувної та енергетичної компанії.

Інформатор, який попросив не називати його імені, побоюючись репресій, сказав: "Цим людям немає справи до страждань в Україні".

Він також розповів, як одна російська жінка розплакалася через те, що не змогла сплатити за своє замовлення — електричну арматуру, замовлену для її маєтку в Сент-Джорджесі вартістю 10 мільйонів фунтів стерлінгів.

"Вони дбають тільки про себе і про те, як санкції починають впливати на їхній спосіб життя з шампанським. Незадовго до війни одна з моїх знайомих багатих російських сімей у графстві Суррей заплатила 24 000 фунтів стерлінгів, щоб доставити з Москви живого краба та трохи чорної ікри" на приватному літаку для вечірки. Але зараз все змінюється, і приємно бачити, що їм доводиться пристосовуватися до свого нового місця у світі", — розповідає секретне джерело.

 

 

 

Фото з відкритих джерел