Logo
28 Жовтня 2014, 19:31

Без люстрації подолати «совок» неможливо, – Гончарук

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук підтримує прийняття люстраційного закону. На думку очільника області, люстрація допоможе подолати «совок».

люстрація

«Я є свідомий того, що без люстрації Україна не має європейського майбутнього і гальмуючи цей процес ми самі приносимо шкоду своїм же євроінтеграційним прагненням. Без люстрації подолати «совок» неможливо. Звичайно, серед громадян, які попадають під люстрацію є і будуть достойні державні службовці. Але ми працюємо над новою організацією життя країни з великими можливостями для кожного, хто має бажання працювати», – сказав Олег Гончарук.

Він додав, що кожен зі звільнених посадовців матиме нагоду проявити себе у інших сферах життя і від щирого серця побажав їм у цьому успіхів, повідомляють в прес-службі ОДА.

Нагадаємо, що голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про звільнення із займаних посад директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Василя Сеніва, директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василя Бруса та заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Григорія Івасишина.