Logo

Без жодних консультацій: ОДА одноосібно розподілила більше 400 мільйонів гривень на ремонт місцевих доріг

Ще на пленарному засіданні 17 грудня під час прийняття бюджету на 2022 р. голова ОДА Світлана Онищук обіцяла, що будуть враховані усі рекомендації голів територіальних громад, депутатів обласної та Верховної Ради України щодо погодження пооб’єктного переліку доріг з постійними комісіями обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій і з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.  Проте  депутати облради, як представники громад, не тільки були усунуті від прийняття рішення, але й позбавлені навіть можливості донести думку людей до влади.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці заявив депутат Івано-Франківської обласної ради, голова комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів і податків Назарій Іванів.

Голова комісії вважає, що розподіл більше 400 мільйонів гривень без публічного обговорення і врахування ситуації зі станом доріг в територіальних громадах є неприпустимим. 

"Така поведінка влади свідчить про намагання нею знівелювати досягнення децентралізації і знову розпоряджатися ресурсами одноосібно на власний розсуд. Але ігнорувати потреби і думку громад ми не дозволимо!", - зазначив Іванів.

"Обов’язок влади забезпечувати реалізацію інтересів людей і громад, а не діяти всупереч їм", - додає депутат.

З переліком можна ознайомитися за посиланням - www.if.gov.ua

 

 

1

2

3

4

 

                                                                                                                                              фото з відкритих джерел ілюстроване