Logo
12 Січня 2024, 11:12

Безпека прикарпатців 24/7: перша поліцейська станція запрацювала в Тисменицькій громаді

Простора, комфортна та сучасна поліцейська станція відтепер функціонує в місті Тисмениця. Вона перша в тутешній громаді, однак - не остання. Місцевий офіцер громади – досвідчений майор поліції Володимир Петлюк. Відтепер 24/7 опікується безпековою ситуацією в місті, пише Типовий Франківськ з посиланням на Івано-Франківську ОВА. 

Відкривали станцію начальник ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівники місцевої поліції та Тисменицької громади. Завітали на відкриття і пересічні жителі.

«Це – ще один крок у безпечне, надійне та комфортне майбутнє. Ми радо підтримали проєкт Національної поліції України, і тому тут зроблено все для того, щоб мешканці Тисмениці могли отримати кваліфіковану правову допомогу», - наголосила керівниця Тисменицької громади Тетяна Градюк.

Поліцейська станція оснащена комп'ютерною технікою та всім необхідним для ефективної роботи правоохоронця. Під опікою офіцера громади, майора поліції Володимира Петлюка, який відтепер тут працює, мешканці міста Тисмениця. А оперативно добиратись до всіх, хто потребує його допомоги, поліцейський зможе на службовому автомобілі «Renault Duster», який прибрали для станції з нагоди відкриття.

Начальник ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько подякував керівництву громади за співпрацю, а поліцейському офіцеру побажав гідно нести службу на ввіреній йому території.

«У нелегкий для всієї країни час, за сприяння і підтримки представників громад нам вдається і надалі реалізовувати безпекові проєкти. Безпека - це сервісна послуга, яка повинна забезпечити максимальний порядок і комфорт у всіх громадах. Ми й надалі будемо здійснювати превентивну роботу, щоб прикарпатці відчували себе максимально комфортно», - зазначив полковник поліції Сергій Безпалько.