Logo
16 Лютого 2015, 08:50

Бійці батальйону "Івано-Франківськ" відправилися у зону АТО (ФОТО)

У відрядження на Схід України працівники міліції Івано-Франківщини виїжджали у величне свято Стрітення Господнього, тож провести їх недільного дня зібралися чимало колег по службі, друзі та рідні.

1

Про це повідомляють в секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Івано-Франківській області.

Чимало з тих, хто сьогодні вирушив на Донеччину, вже не вперше нестимуть службу на території східних областей держави. Як зазначив начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин, прикарпатські правоохоронці на ротаціях щоразу засвідчують високий рівень професіоналізму у виконанні поставлених завдань. Добра підготовка та спорядженість усім необхідним для виконання службових обов’язків є підставами до продовження цієї тенденції.

Черговий загін івано-франківських міліціонерів відбув до Маріуполя в період, коли досягнуто домовленостей про припинення обстрілів на Донбасі. Водночас Микола Семенишин закцентував увагу підлеглих на необхідності бути особливо виваженими та відповідальними у рішеннях та діях.

Традиційно відряджених поблагословили представники духовенства, а усі проводжаючі побажали бійцям зведеного загону щасливого повернення на Прикарпаття.

2

3

4

5

6